O mnie

Kilka słów o mnie, zainteresowaniach i doświadczeniu.

Cześć!

Nazywam się Miłosz Siemieńczuk. Ukończyłem Technikum New Technology na kierunku technik programista. Aktualnie studiuję zaocznie Automatykę i Robotykę Przemysłową na Politechnice Śląskiej. Prowadzę także działalność gospodarczą, w której zajmuję się stronami www, marketingiem oraz dodatkowo wynajmem mobilnej sauny.

Umiem tworzyć strony internetowe,
robić proste aplikacje mobile, jak i desktopowe oraz zajmować się obsługą baz danych. 
Ponadto lubię robotykę oraz mechanikę. Interesuję się także elektroniką i motoryzacją.

miłosz siemieńczuk
Strony internetowe Miłosz Siemieńczuk

Wykształcenie

Ukończyłem Technikum New Technology. Posiadam kwalifikację INF.03 (tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami internetowymi oraz bazami danych) i INF.04 (projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji). Ukonczyłem także kurs Tworzenia Stron Internetowych opartych na CMS WordPress oraz kurs pozycjonowania Wizytówek Google. Aktualnie jestem w trakcie kursu FullStack developer.

Ponadto uczestniczyłem w drużynie robotycznej New Tech 7570. Byliśmy niejednokrotnie na zawodach robotycznych FRC w Turcji (zajeliśmy trzecie miejsce) oraz zawodach ERC z naszym łazikiem marsjańskim. Wszystkie roboty budowaliśmy sami od podstaw. W drużynie zajmowałem się mechaniką. Umiem projektować proste modele 3D w Solidworks oraz posługiwać się elektroarzędziami.

Umiejętności

image

Języki programowania

Znam języki HTML, CSS, JavaScript, PHP, Python, MySQl

image

Projekty CAD

Potrafię projektować proste modele 3D w SolidWorks

image

Obsługa narzędzi

Mam doświadczenie w budowie robotów (obsługa szlifierki, wiertarki itp.)

image

Prawo jazdy

Posiadam prawo jazdy kat. B

image

Języki obce

Biegle mówię po angielsku

image

Elektronika

Znam podstawy elektroniki (głównie w robotyce)

Doświadczenie

Posiadam doświadczenie w budowaniu robotów (udział w drużynie New Tech od momentu jej powstania 2018-2023r.). Niejednokrotnie brałem udział w zawodach robotycznych. 

W 2021 pracowałem w serwisie rowerowym, następnie na wykończeniówce przy montażu instalacji  elektrycznych, grzewczych, wodnych i gazowych. Od 2021 do marca 2023 pracowałem w Glovo. Aktualnie zajmuję sie tworzeniem stron internetowych. Jestem pracowity i potrafię dobrze spożytkować swój czas.

strony internetowe
miłosz siemieńczuk

Zainteresowania

Od zawsze lubiłem majsterkować. Interesuję się motoryzacją, posiadam swój samochód, umiem naprawić proste usterki. Uwielbiam kierować autem. Lubię także sport, niegdyś trenowałem kolarstwo. Miłosz Siemieńczuk.

Kontakt

Zadzwoń, lub wypełnij formularz, a odezwę się jak najszybciej.

Scroll to Top