Strony internetowe Wysokie

Cześć! Pomogę Twojej firmie wyróżnić się w internecie. Tworzę strony internetowe, wizytówki Google, sklepy www. Działam na terenie całej Polski. LuxWeb – strony internetowe Wysokie.

Strony www

Pomogę Ci pozyskać nowych klientów. Stworzę nowoczesną, łatwą w edycji stronę internetową. W każdym momencie będzie można dodać dodatkowe sekcje, podstrony lub nowe zdjęcia.

Marketing

Wizytówka Google Maps – Moja Firma, strona na Facebooku i profil na Instagramie są równie ważne jak strona www. Należy regularnie publikować treści na każdą z platform. Zajmę się tym wszystkim!

Grafika

Moja oferta graficzna to kreatywne i spersonalizowane projekty, które wyróżnią Twoją markę na rynku. Zaprojektuję logo, które będzie reprezentowało Twoją firmę, a także ulotkę, wizytówkę lub baner.

Zadowoleni klienci

Zobacz moje realizacje

roteix
roteix
21/03/2024
Polecam strony internetowe szybki kontrakt dobrze wykonane i Dobra realizacja
Kamila Robinson
Kamila Robinson
19/03/2024
Współpraca z panem Miłoszem jest po prostu przyjemnością.Jak dla mnie, kto nie zna się zbytnio na komputerach to zbawienie.Strona internetowa jest super,do tego pan Miłosz zadbał o wizytówkę Google,jeżeli ktoś nie ma czasu lub nie do końca się zna pan Miłosz też się tym zaĵmie i poprowadzi. Podpowiedział dużo. W 100%polecam.Do tego cena za jego pracę na prawdę była sensowna. Jeszcze raz dziękuję. W naszym przypadku współpraca nadal będzie trwać. www.bez-pospiechu.pl
INTERDACH Dachy, docieplenia pianką PUR
INTERDACH Dachy, docieplenia pianką PUR
04/03/2024
Korzystaliśmy z usług Pana Miłosza przy tworzeniu dwóch stron. Współpraca na najwyższym poziomie. Miły kontakt, fachowe doradztwo i wykonanie. Polecam w 100%
Jakub Dutkowski
Jakub Dutkowski
28/02/2024
Szybki czas realizacji i świetny kontakt. Pan Miłosz w trakcie tworzenia strony był bardzo pomocny i skorzystaliśmy z jego cennych wskazówek. Dziękujemy i polecamy!
Hubert Siemienczuk
Hubert Siemienczuk
20/02/2024
Zdecydowanie najlepsze wizytówki i strony internetowe w dobrej cenie. Polecam 💯
Maku'
Maku'
10/02/2024
Indywidualne podejście do klienta, profesjonalnie zrobiona strona internetowa, która dobrze się pozycjonuje Polecam!
TRZYSZCZ :0
TRZYSZCZ :0
09/02/2024
Polecam strony internetowe LuxWeb!
alin 227
alin 227
15/07/2023
Zdecydowanie polecam współpracę z firmą LuxWeb. Strona wykonana rzetelnie, profesjonalnie. Bardzo szybki czas realizacji.
Monika S
Monika S
14/07/2023
Strona wykonana profesjonalnie i estetycznie w ustalonym terminie. Serdecznie polecam.

Moje strony internetowe są

Responsywne

Strony są przystosowana do wyświetlania na większości urządzeń, aby użytkownik mógł przeglądać witrynę bez problemów. Strona będzie wyglądać dobrze i czytelnie na każdym ekranie.

Szybkie

Szybkie strony www to większe zaangażowanie użytkowników, którzy chętniej pozostają na szybkiej stronie i częściej z niej korzystają zwiększając sprzedaż i generując większą ilość klientów dla Twojej firmy.

Zoptymalizowane​​

Zoptymalizowanie pod względem SEO sprawia, że strona www zyskuje lepszą pozycję w wynikach wyszukiwania, co bezpośrednio przekłada się na liczbę użytkowników odwiedzających stronę.

Unikatowe​

Tworzona od podstaw, dostosowane do potrzeb i wymagań klienta, są unikalne pod względem wizualnym i funkcjonalnym.

Estetyczne​

Dobrze zaprojektowane strony internetowe, są łatwe w nawigacji i ułatwiają użytkownikom odnalezienie potrzebnych informacji.

Łatwe w edycji​​

Strony tworzone w najpopularniejszym systemie CMS – WordPress są proste w edycji. W każdej chwili można zaktualizować stronę.

Poznaj mnie lepiej

Kilka słów o mnie i o doświadczeniu

Etapy tworzenia stron internetowych

01.

Wstępny pomysł​

Wypełnij formularz kontaktowy.
Odpowiadam w ciągu 24h i przedstawiam wstępną wycenę.
Omawiamy szczegóły witryny. Wysyłasz treść, która ma się pojawić na stronie internetowej, logo, zdjęcia, dobieramy czcionki oraz kolorystykę.

02.

Hosting i domena

W międzyczasie wykupuję hosting i domenę (np. twojafirma.pl), która może być aktwna dopiero po 24h (cały proces rozpropagowania na serwerach DNS trwa kilka godzin).

03.

Tworzenie strony

Na początku konfiguruję główne ustawienia strony internetowej w WordPressie i instaluję motyw oraz niezbędne wtyczki.
Następnie zaczynam tworzyć stronę (rezultaty konsultuję z Tobą).

04.

Optymalizacja

Testuję stronę i ją poprawiam (responsywność i funkcjonalność).
Optymalizuję stronę pod względem SEO i szybkości wczytywania. Strony internetowe Wysokie.

05.

Strona gotowa

Strona jest gotowa, z tym, że przeglądarce może zająć kilka dni na zaindeksowanie witryny w wynikach wyszukiwania. Strony internetowe Wysokie.

06.

Możliwość edycji

Po opłaceniu strony wysyłam Ci dane do logowania na serwis hostingowy i do WordPressa. Na moim blogu znajdziesz wskazówki jak się zalogować do panelu hostingowego oraz WordPressa i jak edytować stronę oraz jak dodać wpis na bloga lub produkt w sklepie.

Zajrzyj na mojego bloga

Kilka cennych poradników dla początkujących

Kontakt

Zadzwoń, lub wypełnij formularz, a odezwę się jak najszybciej. Strony internetowe Wysokie.

Scroll to Top