Pokażę Ci jak zalogować się do panelu WordPress oraz do serwisu hostingowego CyberFolks. Poniżej znajduje się także filmik, w którym jest pokazane jak edytować stronę (gutenberg, spectra).

Jak zalogować się do WordPress

Logujemy się do panelu klienta na stronie cyberfolks.pl emailem, na którym mamy wykupiony hosting. Możemy się także zalogowac do poczty firmowej loginem ustawionym w panelu admina.

Jak sie zalgować do wrodpress

W opcjach po lewej stronie możemy zobaczyć rozliczenia i faktury. Aby przejść do naszej domeny wybieramy 'hosting’, a następnie klikamy 'zaloguj do direct admin’.

Jak zalogować się do WordPress

Wybieramy domenę strony, którą chcemy edytowac.

Jak zalogować się do WordPress

Klikamy 'moje aplikacje’. Poniżej mamy także zakładkę 'konta email’, w której możemy edytowac maile oraz hasla.

Jak zalogować się do WordPress

Wyświetla sie nam lista naszych stron na obecnym hostingu, wybieramy pokreśloną opcję, aby przejść do WordPressa. Po prawej stronie jest czerwona strzałka. Klikjąc na nią możemy zaktualizawać WordPressa na naszej stronie oraz wtyczki i motywy. Warto raz na miesią to zrobic. Obok strzałki widnieje ikonka klucza. Klikając na nią mamy możliwość edycji loginu i hasła do panelu wp-admin. Możemy także zrobić kopię zapasową w razie potrzeby.

Jak zalogować się do WordPress

Jesteśmy już w panelu WordPressa, możemy teraz zarządzać stronami, wpisami na bloga, komentarzami lub też produktami w sklepie.

jak zalogować się do wrodpress

Możemy się także zalogowac w szybszy sposób. W wyszukiwarce wpisujemy nazwastrony.pl/wp-admin aby przejść do panelu logowania do WordPressa. Logujemy się loginem i hasłem do panelu wp-admin (inny niż w pierwszym kroku), można go edytowac w panelu CyberFolks (pokazane wyżej). Login i haslo powinno być silne, ponieważ istnieją boty, które zgadują hasła.

Polecam filmik Dariusza Pichalskiego, w którym pokazuje on jak edytować stronę w prosty sposób (9:00 minuta). Źródło: YouTube

Mam nadzieję, że już wiesz jak się zalogować do WordPress i edytować stronę. W razie jakichkolwiek pytań napisz komentarz lub maila.

1 komentarz na temat “Jak się zalogować do WordPress i edytować stronę (CyberFolks)”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top